تاپ سالن

” رسانه ای برای سالن های ورزشی، راهی برای نظردهی و اطلاعات سالن ها”

چگونه شروع شد؟!

سالن های ورزشی نظیر سالن فوتسال، سالن بسکتبال و سالن والیبال بهترین مکان برای علاقمندان به ورزش برای تفریح سالم، آشنا شدن با دوستان و ترویج فرهنگ ورزشکاری است. تعداد این سالن ها در تمام شهرها کم نیست و همه تقریبا تعدادی از آنها را میشناسیم. ولی اطلاع از زمان فعالیت سالن ها، آزاد بودن زمان، تعرفه و همچنین شناسایی سالن های جدید به این آسانی نیست و مورد گلایه بیشتر کاربران این سالن ها است.
تاپ سالن رسانه ای است برای ارائه این اطلاعات به روز به علاقمندان به ورزش. شما می توانید از سایت و اپلیکیشن تاپ سالن به این اطلاعات دسترسی داشته باشد، تصاویر سالن ها را ببینید و نسبت به زمان و تعرفه سالن به آسانی مطلع شوید. همچنین سالن های جدید را بیابید و از تخفیف ها و اخبار جدید این سالن ها مطلع شوید. نظر بدهید و نظرات و امتیازان دیگران را ببینید.
شروع تاپ سالن
شروع تاپ سالن

چه هدفی داریم؟

تاپ سالن برای شروع از شهر تبریز شروع کرده است و در قدم اول اطلاعات سالن های ورزشی شهر تبریز در تاپ سالن قرار گرفته است. امید است در زمانی کوتاه مورد توجه و استفاده علاقمندان به ورزش قرار گیریم و بتوانیم کم کم اطلاعات سایر سالن های دیگر شهرها را نیز به تاپ سالن اضافه کنیم. شما می توانید سالن خود را به ما پیشنهاد کنید و با ارسال اطلاعات لازم، سالن شما یا سالن دلخواه شما در تاپ سالن قرار گیرد.

معرفی تاپ سالن : مرجع سالن ورزشی، مجموعه ورزشی و مجتمع ورزشی

ورزش بهترین روش برای تفریح، اوقات فراغت و سلامتی بدن است. ورزش های گوناگونی وجود دارد و هر کدام نیازمند وسایل و مکان خود است. سالن ورزشی در شهرها بهترین مکان برای ورزشکاران است. تاپ سالن مرجع سالن های ورزشی است. راهی برای یافتن سالن های جدید، دیدن امکانات، تعرفه سالن ورزشی و زمان آنها است. جایی است که شما می توانید نظرات خود را در مورد سالن ورزشی محبوب تان بنویسید و نظر دیگران و امتیاز آنها را ببینید. اخبار جدید و تخفیف های ویژه همه سالن های ورزشی را مشاهده کنید.

اپلیکیشن تاپ سالن ، اپلیکیشن سالن ورزشی

سایت تاپ سالن تنها یکی از راه های دریافت اطلاعات سالن ها است. اپلیکیشن تاپ سالن راهی سریع تر و ساده تر در دریافت همه اطلاعات موجود در سایت است. با اپلیکیشن تاپ سالن همیشه همراه سالن محبوب خود باشید. اخبار، آدرس، تعرفه، تخفیف و زمان فعالیت تمام سالن های ورزشی را به طور آنی مشاهده کنید.

اخبار جدید و تخفیف های ویژه

اخبار و تخفیف های ویژه سالن های ورزشی را در سریع ترین زمان اطلاع یابید. تغییر در برنامه، تعرفه، اضافه شدن امکانات جدید و هر نوع خبر مرتبط با سالن ورزشی را در تاپ سالن بیابید.

اجاره سالن ورزشی، رزرو سالن ورزشی و تعرفه سالن ورزشی

آیا به دنیال یک سالن ورزشی با تعرفه مناسب هستید که در نزدیکی محل زندگی شما باشد. آیا تمایل به اجاره یک سالن ورزشی با امکانات مناسب هستید. ما برای رزرو سالن ورزشی اطلاعات تماس سالن ها را در تاپ سالن ارائه کرده ایم. خیلی ساده در تاپ سالن به هدف خود میرسید. تخفیف سالن فوتسال، تخفیف سالن یسکتبال، تخفیف سالن بسکتبال و تخفیف های دیگر را سریع تر از همه بدانید.

نظرات و مشاهده امتیاز سالن ورزشی

تاپ سالن محلی است که شما می توانید نظرات خود، انتقادات و پیشنهادات خود را سریع و ساده بیان کنید. نظرات دیگران را ببینید و قبل از تجربه سالن جدید خود با اطمینان بیشتری به سالن بروید.

امکانات سالن ورزشی

مجتمع های ورزشی شامل چندین سالن هستند. هر کدام از این مجتمع ها شامل تنها بعضی از ورزش ها هستند. آیا به دنبال سالن فوتسال، سالن والیبال، سالن بسکتبال و موارد دیگر مانند پینگ پونگ، کشتی، بدمینتون و تنیس هستید. در آسان ترین زمان سالن ورزشی محبوب خود را بیابید.

آدرس و اطلاعات تماس و برنامه سالن ورزشی

آدرس سالن ورزشی و اطلاعات تماس را در تاپ سالن بیابید. در نقشه گوگل محل سالن ورزشی را مشاهده کنید و به راحت ترین روش سالن های ورزشی جدید را بیابید. دیگر نیازی به تماس برای دانستن برنامه سالن ورزشی محبوب خودتان نیست. در تاپ سالن برنامه سالن ورزشی محبوب خود را به آسانی بیابید.

لیست سالن های ورزشی تبریز

تاپ سالن در حال حاضر در حال ارائه اطلاعات سالن های ورزشی تبریز است و در آینده نزدیک شهر های دیگر نیز اضافه خواهد شد.

آیا به دنبال مجتمع بانوان هستید؟

تعداد مجتمع بانوان در مقایسه با مجتمع ورزشی آقایان کمتر است. با این حال ورزش به همان اندازه که برای آقایان لازم است برای بانوان نیز ضروری است. در تاپ سالن مجتمع بانوان یا مجتمع بانوان در تبریز را بیابید.

کلاس های آموزشی ورزشی

آیا به دنبال کلاس های آموزشی ورزشی مانند کلاس آموزشی والیبال، کلاس آموزشی بسکتبال، کلاس آموزشی فوتسال و کلاس های دیگر هستید؟ چه مجتمع ورزشی این کلاس ها را برگزار می کنند و تعرفه و زمان آنها چگونه است؟ در تاپ سالن اطلاعات جدید کلاس های آموزشی ورزشی را بیابید.

 • اسفند ۹۷

  طراحی سایت و اپلیکیشن تاپ سالن

  سایت و اپلیکیشن تاپ سالن مرجع اصلی دسترسی کاربران به اطلاعات سالن ها است. طراحی سایت و اپلیکیشن کاربر پسند و مدرن است تا کاربر بتواند اطلاعات را سریع و راحت به دست آورد.

 • فروردین ۹۸

  جمع آوری اطلاعات سالن ها

  جمع آوری اطلاعات تماس، آدرس، سالن های ورزشی موجود، شماره تلفن، مدیر مسئول و تصاویر

  فروردین ۹۸

 • اردیبهشت ۹۸

  اتمام سالن های ورزشی تبریز

  اتمام سالن های ورزشی

 • خرداد ۹۸

  تبلیغات و پشتیبانی کاربران

  پشتیبانی و ارائه سرویس به کاربران تاپ سالن

  خرداد ۹۸

پیشنهاد سالن ورزشی

تاپ سالن تلگرام

 • امتیاز

  امتیاز و نظرات دیگران
 • جستجو

  اطلاعات تماس
 • تصاویر

  تصاویر واقعی از سالن ها
 • اپلیکیشن

  دسترسی سریع با اپلیکیشن