اپلیکیشن تاپ سالن، مدیریت سالن ورزشی، سامانه رزرو سالن ورزشی

دانلود اپلیکیشن تاپ سالن: مرجع اماکن ورزشی

اپلیکیشن تاپ سالن دسترسی سریع و آسان به اطلاعات مکان های ورزشی مانند سالن فوتسال، سالن والیبال و باشگاه بدنسازی

فهرست محتوا

اپلیکیشن تاپ سالن، مدیریت سالن ورزشی، سامانه رزرو سالن ورزشی

دانلود اپلیکیشن تاپ سالن
مرجع اماکن ورزشی

فواید بیلیارد

فواید بیلیارد، چرا امروزه بازی بیلیارد بیشتر توصیه می شود؟

فواید بیلیارد شامل افزایش تمرکز و دقت، سوزاندن کالری، بهبود مهارت های شناختی از جمله فوایند این بازی جذاب است. با اینکه ورزش بیلیارد تحرک زیادی ندارد، ولی تاثیر قابل توجهی در سلامتی جسم و روح دارد. در ادامه مهم ترین فواید بازی بیلیارد را شرح می دهیم. در این نوشته تعدادی عکس بیلیارد اسنوکر را هم برایتان آورده ایم. ورزش بیلیارد انواع مختلفی دارد که می توانید مقالاتی در مورد انواع بازی بیلیارد بخوانید.

 

کالری اضافیتان را بسوزاند!

با اینکه این ورزش تحرک زیادی ندارد و در طول بازی ممکن نیست کمبود نفس پیدا کنید، ولی شاید برایتان جالب باشد که در طول یک بازی معمولی به طور میانگین حدود یک و نیم کیلومتر راه می روید. با اینکه این مقدار راه رفتن شاید زیاد هم نباشد، ولی در مقایسه با سایر راه های پرکردن اوقات فراغت مانند تلویزیون نگاه کردن، سلامتی بیشتری را برایتان به ارمغان می آورد.

 

با بیلیارد دیرتر پیر شوید!

بازی بیلیارد فرایند پیر شدن در مردها را کاهش می دهد. تحقیقی که در دانشگاه کوپنهایگن انجام شده نشان می دهد که بازی بیلیارد به دلیل جمع شدن چند نفر از دوستان در کنار هم باعث شادابی می شود و به همین دلیل استرس و آنتی اکسیدان های کمتری در بدن شخص ایجاد می شود. همچنین به دلیل استفاده از عضلات در بازی، فرایند از بین رفتن عضلات با افزایش سن سرعت کمتری می شود.

فواید بیلیارد

ذهن خودتان را تیز کنید!

افرادی که به طور مرتب بیلیارد بازی می کنند، به دلیل نیاز به محاسبات ذهنی و درک فیزیک بازی و حرکت توپ ها، ذهن تیزتر و قوی تری دارند.

بیشتر بخوانید!  قوانین و خطاهای اسنوکر

 

بازی لذت بخش در هر سنی

این بازی فارغ از سن و جنسیت قابلیت بازی توسط هر سنی را دارد.

فواید بیلیارد

 

بهبود قابلیت توانایی حل مسئله، افزایش خلاقیت و شبیه سازی در ذهن

به هنگام بازی به دلیل وجود بی نهایت حالت در هر بازی جدید، ذهن با انواع شرایط و حالت ها درگیر است. ذهن شما در هر لحظه انواع حالت ها را بررسی و سعی می کند راه حل جدید و خلاقانه ای را ارائه کند. همچنین تمرکز و کنترل بر اعصاب نیز بیشتر می شود.

 

کشش در عضلات

هر زمانی که شما می خواهید به توپ ضربه بزنید بایستی بدن خودتان را در حالت های مختلف کش و قوس دهید. این باعث ایجاد قدت در اعضلات و عضله سازی جدید می شود.

 

می خواهید تمرکزتان را بیشتر کنید، بیلیارد بازی کنید

برای انجام خیلی از کارها در دنیای مدرن نیاز به تمرکز زیادی وجود دارد. به خصوص اینکه این تمرکز بایستی در شرایطی پر نوسان و شلوغ وجود داشته باشد. این بازی باعث می شود که توانایی کنترل خودتان و تسلط بر اعصاب بیشتر شود.

 

 

 

Share on telegram
تلگرام
Share on whatsapp
واتس آپ
Share on linkedin
لینکدین